Hadi uygulaması ne?

Hadi uygulaması ne?

Ağustos 14, 2018 0 Yazar: gülce Eldemir

Bugünlerde hızla yayılan,herkesin saat bekleyip çılgınlar gibi oynadığı bu online yarışma hakkında bilmeni gereken her şey bu yazıda!!

@hadionline aslında turkcellin bir uygulaması. Yatırımcılardan,sponsorlardan ya da reklamların gelirlerinden elde edilen para her gün yapılan canlı yarışmalarla kazanan katılımcılara dağıtılıyor.

Her gün genellikle sabah 12.30 ve akşam 20.30’da yapılan canlı yarışmalarda 12 genel kültür sorusu soruluyor ve 12 sorunun tamamını bilen yarışmacılara o gün kasadaki para eşit olarak dağıtılıyor. Genelde 4.000 tl olan bu miktar günden güne de değişebiliyor örneğin geçtiğimiz pazar tam 10.000 tl dağıtıldı.

Bu kazandığınız paralar hesabınızda birikiyor ve 20 tlyi aştığınızda çekebiliyorsunuz.

Uygulamaya telefon numaranızla kayıt oluyorsunuz.

Oyun size yarışma süresince bir joker hakkı tanıyor. Bu joker hakkını bir arkadaşınızı hadiye getirerek ya da hadinin bip sayfasından elde edebilirsiniz. Bip hesabının sadece haftada bir joker hakkı tanıdığını akılda tutmakta fayda var. Joker hakkınız yarışmada bir soruya (final sorusu hariç) yanlış cevap verdiğinizde otomatik devreye girer ve yarışmadan elenmenizi engeller.

Canlı sunucularla (şu sıralar sadece Müge Boz sunsa da) on binlerce kişi aynı anda yarışıyor. Üstelik yarışmadan önce hadi instagram sayfasından o günkü bir soru için bir ipucu paylaşıyor yani 6-8 arası sorulardan birin garantilemenizi sağlıyorlar.

hadi instagram sayfası —> @hadioynalive

hadiyi indirmek için:

ios indir 

android indir

HADİ Hepinize başarılar!