TOGG Fiyatı Ne Kadar?

3

2019 yılından beri adından söz ettiren ama hala seri üretimine başlanmayan TOGG ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya başladı. Türkiye’nin yerli otomobili olan TOGG son zamanlarda gündemlerden düşmemeye başladı. Özellikle 2022 yılına az bir süre kala aranmalar arttı. Türkiye’nin yerli otomobili TOGG Fiyatı ne kadar? TOGG Fiyat Listesi 2022 ile ilgili siz değerli okurlarımıza bilgi vermek istiyoruz.

TOGG Fiyat Listesi oldukça merak edilmektedir. Bildiğiniz gibi TOGG Türkiye’nin otomobili olarak karşımıza çıkıyor. 2019 yılında üretimine başlanan aracın 2022 yılında satışa çıkarılacağı duyurulmuştu. Satışa çıkacak ama fiyatı ne olacak diye vatandaş sormaya başladı. TOGG fiyatı daha önce 25 bin Dolar ile 30 bin Dolar olarak şirketin CEO’su tarafından açıklanmıştı. Belirlenen bu tutar başlangıç fiyatı olmakla beraber gerçek fiyatı henüz belli olmadı. Aracın kendi piyasasında olan diğer araçlarla kıyaslaması yapıldığında fiyat anlamında yarışacağı gözlemlenmektedir.

TOGG Ne zaman çıkacak?

TOGG Ne zaman çıkacak sorusunun cevabı meraklıları tarafından her gün araştırılmaktadır. Henüz net bir fiyatı olmasa da seri üretim tarihi belli olan aracın 2022 yılı itibariyle seri üretime geçerek satışa sunulacağı bildirildi. 2022 yılının başlarında seri üretime geçtikten sonra fiyat listesinin açıklanması beklenen TOGG ile ilgili bilgiler belli olmaya başladı.

TOGG ön sipariş fiyatı

TOGG ön sipariş fiyatı ile ilgili bazı tahminler bulunmaktadır. Tüm bu fiyatlar şirket tarafından açıklanmadığından dolayı biz de size net bilgi veremiyoruz. TOGG fiyatının seri üretimden hemen sonra netleşmesi beklense de şirket CEO’su bir açıklamasında 25 bin dolar ile 30 bin dolar arasında olabileceğini iddia etmişti. Yeni süreçte de bu fiyatın baz alması bekleniyor. Hem SUV hem de Sedan olarak karşımıza çıkan TOGG ön sipariş ve ön satış fiyatlarını da henüz belirlemediğinden dolayı net bir fiyat belirtemiyoruz.

TOGG ile ilgili yeni gelişmeler olduğu takdirde siz değerli okurlarımızla an be an paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de bizi takipte kalarak hem güncel fiyatlarla ilgili bilgi sahibi olabilecek hem de Türkiye’nin yerli otomobili olan TOGG ile ilgili detaylı bilgi edinebileceksiniz.


3 Yorum
  1. […] Togg Fiyatı Ne Kadar , Ne Zaman Çıkacak […]

  2. […] Togg Fiyatları 2022 […]

  3. […] Togg Fiyatı Ne Kadar […]

Cevapla

Your email address will not be published.